FIFA 23 – czy gracze mogą liczyć na opcję cross-play?

FIFA 23 – czy gracze mogą liczyć na opcję cross-play?
schematx
schematx
Gaming
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Od wielu lat fani FIF-y zastanawiają się, czy gracze konsolowi będą mogli ścierać się z pecetowcami w rozgrywkach. Czy 30. odsłona serii im na to pozwoli?

Co mówią przecieki?

Tom Henderson, sprawdzony informator w kwestii branży gier wideo, zdradził, że wkrótce w FIF-ie mogą nastąpić wielkie zmiany. Dotychczas piłkarskie rozgrywki prowadzić można było jedynie na konsoli bądź komputerze stacjonarnym, jednak gracze różnych platform nie mogli rywalizować z sobą wzajemnie. 

Według doniesień Hendersona w FIF-ie 23 funkcja cross-play pojawi się i to nawet we wszystkich możliwych trybach gry. Wspomniał on bezpośrednio o graczach korzystających z pecetów i konsol PlayStation czy Xbox – w związku z tym cross-play prawdopodobnie będzie tyczył się jedynie tych platform.

Wśród pozostałych pogłosek, które przekazywał dziennikarz, znajdują się informacje o męskich i żeńskich mistrzostwach świata, a także o przejściu FIF-y na model free-to-play… Ile z tych wieści okaże się prawdą? Zobaczymy!

Zdj. głóne: JESHOOTS.COM/unsplash.com

schematx

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealne urządzenie do tworzenia kina domowego – przewodnik dla początkujących
Jak wybrać idealne urządzenie do tworzenia kina domowego – przewodnik dla początkujących
Odkryj, jak stworzyć kino domowe, które spełnia Twoje oczekiwania. Przewodnik dla początkujących porusza wszystko, od wyboru projektora lub telewizora, poprzez system dźwiękowy, aż po optymalizację przestrzeni.
Ostatnie wpisy